Moto G71

Motorola заходить із козирів: новий Moto G71 дивує

Є бажання отримати недорогий смартфон з 12 ГБ оперативної пам’яті і AMOLED екраном? Тоді Motorola Moto G71 5G те, що вам потрібно.

Модель Motorola Moto G71 5G в інформації, що просочилася, виглядає як дуже цікавий середнячок з AMOLED-екраном і значним акумулятором. Ключовим моментом буде вибір процесора, який може бути відмінним або дуже розчаровуючим.

Специфікації, що потрапили в мережу ще одного цікавого смартфона середнього класу від компанії Motorola. Moto G71 5G має задатки цікавого пристрою з великим екраном та великим обсягом оперативної пам’яті. Motorola послідовно робить ставку на той самий дизайн у наступному поколінні свого носія. Очікується, що Moto G71 5G буде оснащений AMOLED-екраном з непідтвердженою діагоналлю та роздільною здатністю FullHD+. Це головна відмінність від Moto G51 5G, який має дисплей HD та виконаний за технологією IPS. На жаль, не зрозуміло, чи буде збільшено частоту оновлення.

Серцем пристрою є неназваний чіп із тактовою частотою 2,2 ГГц. Теоретично, це може бути досить потужний Snapdragon 750 (відомий, наприклад, по OnePlus Nord CE), так і Snapdragon 480+ (на ньому, в свою чергу, працює Moto G51 5G). Їх поділяє прірва у продуктивності, і для користувача перший варіант, звичайно, буде набагато кращим). Цікаво, що Moto G71 5G, як очікується, отримає до 12 ГБ оперативної пам’яті – таке рідко трапляється за такої ціни.

Специфікація з китайської бази даних TENAA все ще розкриває ємність акумулятора – це досить солідні 4700 мАг, але швидкість заряджання виявиться вирішальним фактором. Тут прикладом є Moto G Power 2022, який зможе заряджатися з потужністю всього 10 Вт – тут він має бути набагато швидшим. Найкращий варіант – 50 Вт від іншої моделі в портфоліо.

Більш докладну інформацію про характеристики трохи менш потужної, але дешевшої моделі – Motorola Moto G51 5G – ви можете знайти за посиланням.

Як ви вважаєте, чи є у нього шанси на успіх у продажах за такі гроші?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

OnePlus N20 Previous post OnePlus N20: перша інформація
Next post Renault відмовляється від суперництва з VW Passat