Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

Xiaomi-смартфон з дисплеєм 120 Гц OLED – це мрія геймерів

200 МП, 120 Гц OLED, 120 Вт і феноменальний дизайн. Новий смартфон Xiaomi стане справжнім хітом на ринку. Він матиме все, що потрібно сучасному користувачеві:

  • потужну камеру,
  • яскравий дисплей,
  • швидку зарядку,
  • феноменальний дизайн.

Що відомо про Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G обіцяє стати справжнім преміальним середнячком. Ми дізналися деякі важливі деталі про його технічні характеристики та дизайн. Xiaomi оснастить його, серед іншого, камерою на 200 Мп, зарядкою на 120 Вт або OLED-екраном з частотою оновлення 120 Гц і вигнутими краями.

Мабуть, найбільшою пристрастю Xiaomi є розробка нових пристроїв, оскільки не минає й дня, щоб в мережі не з’являлися всілякі чутки та витоки про нові ідеї виробника.

Цього разу ми дізналися дещо про Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G – топову модель наступного покоління основної лінійки середнячків Xiaomi.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ з такою специфікацією буде божевільним

Я знаю, що з практичної точки зору загнуті по краях екрани не дуже зручні, але вони, безсумнівно, виглядають чудово і дають відчуття, що маєш справу з продуктом преміум-класу. Це саме те, що ми побачимо в Redmi Note 13 Pro+.

Сам дисплей буде найвищої якості. Ми отримаємо 6,7-дюймовий OLED-дисплей з частотою оновлення до 120 Гц. Його роздільна здатність очікується на рівні 1,5K, що повинно забезпечити близько 450 PPI і, відповідно, чудову чіткість зображення.

Xiaomi також божеволіє з камерою, оскільки очікується, що Redmi Note 13 Pro Plus буде оснащений модулем з роздільною здатністю цілих 200 Мп. Виробник зробить ставку на 4-кратний матричний зум, який ми вже знаємо, наприклад, з Realme 11 Pro+ 5G.

На цьому високі цифри не закінчуються. У цій моделі ми знайдемо акумулятор ємністю 5000 мАг. Він буде підтримувати швидку зарядку потужністю до 120 Вт.

Поки що ми не знаємо нічого конкретного про компоненти в Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G. Його попередник отримав в Україні процесор MediaTek Dimensity 1080, що в цілому пристойно, але не дуже захоплююче в цьому класі обладнання. Будемо сподіватися, що нова модель отримає більш потужний апарат.

На даний момент ми більше нічого не знаємо про це обладнання, але одне можна сказати напевно: його вихід в Україні – це лише питання часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Український сервіс каршерінгу Getmancar Previous post Каршерінг допомагає українцям повертатися до звичного життя
помилки під час фарбування автомобільного бампера з балончика Next post Найпоширеніші помилки під час фарбування автомобільного бампера з балончика