Як вибрати чохол для iPhone?

Як вибрати чохол для iPhone?

Падіння і потрапляння води – це лише два нещасних випадки, які можуть зіпсувати ваш iPhone. Якщо ви з тих людей, яким знайоме відчуття безпорадності, коли ваш смартфон вислизає з ваших пальців і падає на підлогу, ви напевно знаєте, як важливо приділити увагу захисту вашого мобільного гаджета.

Одним з найпоширеніших рішень для подовження терміну служби смартфона і попередження появи буде використання чохла. Але як вибрати відповідні захисні чохли для Iphone, коли на ринку представлено так багато моделей? У нашій статті розберемо кілька моментів, про які слід пам’ятати під час вибору чохла.

Найкращі чохли для iPhone

Ідеальні чохли для iPhone – це ті, які забезпечують максимальний ступінь захисту від зовнішніх факторів. Серед найбільш важливих стандартів:

 • IP-рейтинг, означає здатність корпусу протистояти воді та пилу;
 • військова сертифікація MIL-STD 810G-516.6, що визначає стійкість корпусу до ударів, поштовхів і вібрацій.
 • сертифікований захист від падінь OtterBox (кожен чохол проходить 24 різних тести протягом 238 годин).

При покупці важливо пам’ятати про дизайн чохла для iPhone, який ви виберете. Якщо дизайн не індивідуальний, не має значення, що ви виберете. Але якщо ви хочете, щоб він був більш особистим, краще вибрати щось, що відповідає вашій індивідуальності.

Крім того, якщо ви часто дивитеся відео на своєму мобільному телефоні, то підставка, інтегрована в чохол, що дає змогу розмістити смартфон у горизонтальному положенні, може стати для вас справжнім помічником.

Критерії вибору чохла для iPhone

Існує багато різних критеріїв під час вибору чохла для iPhone. Вибір відповідного чохла для iPhone залежить від того, як і де ви будете використовувати свій телефон. Незалежно від того, чи любите ви пригоди, чи віддаєте перевагу домашньому затишку, комфорту і дотриманню останніх тенденцій, безпека вашого телефону та інших мобільних пристроїв завжди буде на першому місці.
Однак чохли – це не тільки засіб захисту телефону, а й спосіб висловити свою індивідуальність і відрізнити себе від інших. Найважливішими критеріями вибору відповідного чохла для iPhone є:

 • сумісність,
 • тип чохла (чохол, чохол-книжка, бампер, чохол-акумулятор тощо),
 • рівень пропонованого захисту,
 • тип і якість матеріалів,
 • товщина, дизайн і ціна.

Який тип чохла найкраще захистить iPhone?

Залежно від рівня захисту чохли для телефонів можуть бути:

 • ультратонкі,
 • тонкі,
 • фліп/обкладинка-книжка,
 • міцні,
 • 360-градусні.

Тонкі й ультратонкі чохли захищають телефон від подряпин і незначних ударів, тобто додаткова товщина телефону практично незначна. На противагу їм міцні та 360-градусні чохли забезпечують найвищий рівень захисту завдяки більшій кількості захисних шарів.

Чохли-книжки/фліпи – це більш елегантне, проміжне рішення, завдяки конструкції, яка закриває та захищає також екран телефону.

Який тип чохла для iPhone не потребує захисної плівки?

Чохли 360° забезпечують повний захист телефонів Apple. Що складається з одного або декількох шарів, краї чохла підняті, щоб екран телефону знаходився над плоскою поверхнею, коли він лежить лицьовою стороною вниз, захищаючи його від подряпин. Цей тип чохла є розумною альтернативою необхідності використовувати захисну плівку для екрана телефону.

Відгуки на захисні чохли для Iphone від інших покупців

Перед тим, як купити захисний чохол вивчайте відгуки та думки інших покупців. Навіть якщо ви не можете знайти відгуки про сам продукт, у деяких виробників є огляди в інших місцях, як-от спеціалізовані професійні форуми та блоги.

На закінчення, коли ви вирішите купити чохол для iPhone, переконайтеся, що ви врахували всі важливі елементи, щоб зробити правильний вибір і переконатися, що ваш телефон отримає необхідний захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Скільки палива споживає пасажирський літак? Previous post Скільки палива споживає пасажирський літак?
Нова ігрова консоль Razer Edge 5G Next post Нова ігрова консоль Razer Edge 5G