Який powerbank для iPhone вибрати?

Як вибрати powerbank для iPhone?

Кожен, хто користується мобільним телефоном сьогодні, стикається з проблемою, що батарея розряджається в найбільш невдалий момент. Коли вам потрібно зв’язатися з близькими, перевірка заряду акумулятора – одна з найважливіших речей, які ви можете зробити.

Щоб вирішити цю проблему, виробники створили портативні зарядні пристрої, які імітують зовнішній вигляд інших акумуляторів. Цей тип пристроїв дозволяє користувачам заряджати мобільні телефони в будь-яких умовах, незалежно від місцезнаходження користувача або наявності електричної розетки.

Що таке повербанк?

Павербанк – це портативний пристрій, яким можуть користуватися власники мобільних телефонів на базі iOS або Android. Власники айфонів знайдуть надзвичайну користь у такому гаджеті. Висока продуктивність і енергоспоживання телефонів Apple впливає на кількість заряду, необхідного типовому акумулятору протягом дня.

Згідно з досвідом користувачів, павербанки є кращими за зарядні чохли, оскільки, на відміну від зарядних чохлів, павербанки жодним чином не змінюють і не затуляють зовнішній вигляд телефону. Крім того, павербанк не збільшує вагу смартфона, на відміну від чохла, який містить додатковий акумулятор.

Powerbank – чудовий пристрій для заряджання вашого iPhone у дорозі або коли в ньому закінчився заряд. З такою кількістю варіантів, доступних на ринку, може бути важко вирішити, який з них кращий для вас. З огляду на ємність, портативність і швидкість зарядки кожного блоку живлення, ви можете знайти ідеальний пристрій, що відповідає вашим потребам і бюджету.

Найважливіші особливості Power Bank

Обираючи павербанк, варто звернути увагу на такі особливості:

 • максимальна ємність батареї, яку, за твердженням виробника, може вмістити виріб,
 • розміри павербанка, а також його загальна вага,
 • сила напруги.

Максимальна ємність батареї визначає, як довго павербанк може продовжувати заряджати ваш смартфон після того, як він повністю розрядиться. Іншими словами, ємність акумулятора – це час, протягом якого він може працювати від одного заряду. Ідеальним портативним зарядним пристроєм буде гаджет, ємність якого вдвічі перевищує ємність iPhone.

Розмір самого гаджета збільшується пропорційно ємності батареї. Вибір гаджета, який може функціонувати і як телефон, і як планшет, був би оптимальним рішенням цієї проблеми.

Перш ніж прийняти рішення про покупку зарядного аксесуара, необхідно переконатися, що напруга акумулятора павербанка і технічні характеристики iPhone сумісні один з одним. Смартфони слід заряджати через порт, що забезпечує струм 1 А, а планшети – 2 А.

Коли варто купувати powerbank для iPhone?

Powerbank для iPhone, іноді може врятувати вашу шкіру. Сучасні смартфони – це багатозадачні пристрої, які ми використовуємо не тільки для спілкування, а й для розваг і навіть роботи. Доступні веб-додатки, такі як Microsoft 365, Google Docs або MS Teams, роблять це можливим.

Під час дистанційного навчання багато людей зв’язувалися з викладачами через телефон, не використовуючи його портативний комп’ютер. Це, безумовно, зручно, хоча слід пам’ятати, що в цьому випадку смартфон потребує дуже багато енергії. Це пов’язано з активованим інтернет-з’єднанням і одночасною роботою камери. Не страшно, якщо в цей час ви перебуваєте поруч із розеткою, оскільки підзарядитися можна в будь-який час.

Люди, які постійно перебувають у русі, перебувають у невигідному становищі. У поїздках важко зарядити телефон, незважаючи на те, що розетки все частіше трапляються в поїздах та іншому громадському транспорті. Однак це не є нормою, тому насамперед слід покладатися на себе. Найкраще рішення – інвестувати у власний powerbank. Підзарядка акумулятора можлива за будь-яких обставин незалежно від того, де ви перебуваєте на даний момент.

Варто пам’ятати, що powerbank можна також використовувати для зарядки інших пристроїв. До них відносяться, перш за все:

  • смартфони та планшети,
  • смарт-годинники та цифрові камери,
  • автомобільна навігація.

  Тому, якщо ви збираєтеся в подорож і берете з собою кілька електронних пристроїв, тим більше розумно подумати про покупку powerbank для iPhone. Пристрій може бути корисним і в повсякденному житті, допомагаючи в надзвичайних ситуаціях. Батареї живлення для iPhone особливо рекомендуються зайнятим людям або тим, у кого є маленькі діти. У другому випадку варто відзначити, що використання портативного зарядного пристрою не тягне за собою необхідності знімати заглушки з електричних розеток. Телефон також може заряджатися в будь-якому місці, тому його легко розмістити в безпечному місці, недоступному для дітей.

  Який powerbank для iPhone купити?

  Powerbank – дуже популярні пристрої, які швидко стали аксесуаром номер один. В інтернет-магазинах у наявності кілька сотень моделей різних виробників. Звісно, як завжди, не бренд є найважливішим фактором при ухваленні рішення, хоча варто звернути увагу на обладнання з підтвердженою користувачами якістю.

  Якщо ви шукаєте powerbank для свого смартфона Apple (і не тільки!), необхідно визначити його потужність. Це одна з найважливіших частин інформації, оскільки з її допомогою ви можете визначити, скільки разів ви зможете зарядити свій телефон без необхідності підзарядки powerbank.

  Звичайно, для цього також необхідно знати ємність акумулятора смарт-годинника. У кожної моделі iPhone свій акумулятор. Можна припустити, що найпотужніші моделі мають ємність батареї від 3 000 до 4 000 міліампер-годин. Ви також можете перевірити цю інформацію в картці продукту конкретного телефону. Ви також можете запитати про це у продавця.

  Пам’ятайте також, що powerbank, який не використовувався протягом тривалого часу, може втратити накопичену енергію, тому його необхідно час від часу заряджати. Це не дуже великі втрати, але, тим не менш, вони мають місце. У підсумку, якщо powerbank має ємність 10 000 міліампер-годин, а акумулятор смартфона – 4 000, ви можете зарядити свій телефон 2,5 рази.

  Але це ще не все. Описана вище проблема стосується всіх телефонів, але є один момент, на який слід звернути увагу, особливо у випадку з пристроями Apple. Роз’єм для підключення powerbank до смартфона. У випадку з Apple наконечник виділений і називається Lightning. Без цього кабелю неможливо використовувати зарядний пристрій, powerbank, а також підключити телефон до комп’ютера. Звичайно, існують адаптери, які можуть врятувати вас зі скрутного становища, але при виборі powerbank краще добре перевірити доступні роз’єми. Деякі продаються з кількома кабелями, щоб користувач міг сам вибрати відповідний.

  Що важливо врахувати при купівлі powerbank для iPhone ?

  Тема ємності та правильного роз’єму вже обговорювалася. Тепер кілька слів про практичні аспекти, які не менш важливі та впливають на комфорт використання. Пам’ятайте, що чим більш ємним є powerbank, тим більшим буде його розмір. Вони, своєю чергою, часто відображаються на вазі пристрою, а це може мати значення, якщо ви багато і часто подорожуєте. Носити з собою важкий powerbank може бути не найзручнішим заняттям. Пам’ятайте про це і намагайтеся не перевантажувати своє обладнання, якщо вам не потрібен powerbank протягом декількох днів. Потім вам знадобиться тільки powerbank, який може зарядити ваш телефон двічі.

  Тип і кількість портів також важливі. Павербанки, що продаються сьогодні, зазвичай оснащені двома роз’ємами, до яких можна під’єднати відповідний USB-кабель. У цьому разі можна одночасно заряджати два пристрої. Хороше рішення, якщо ви подорожуєте не поодинці. З його допомогою можна також заряджати навушники. Також варто перевірити тип портів. Вони зазвичай маркуються відповідним номіналом в амперах. Що вище число, то швидше відбувається заряджання. Якщо у вас мало часу, під’єднайте смартфон до розетки 2A або 3A. У цьому разі заряджання не має надто сильно відрізнятися від класичного заряджання за допомогою мережевого зарядного пристрою.

  Індикатор рівня заряду powerbank також важливий. Без цього важко оцінити, скільки енергії залишилося. Вам доведеться щоразу запам’ятовувати кількість циклів, а з такими речами не хочеться возитися. Водночас, кілька світлодіодів – це все, що вам потрібно, щоб слідкувати за станом заряджання вашого powerbank. їхній підсвічений номер, повідомить вам про рівень заряду батареї та нагадає про можливу необхідність зарядити ваше обладнання. Одна з останніх речей, на яку вам слід звернути увагу, це, звісно ж, довговічність powerbank і матеріал, з якого він виготовлений. Хороше вуличне обладнання має бути стійким до впливу рідин. Завдяки цьому, якщо його вилучити, наприклад, у наметі, йому не страшні ні ранкова роса, ні навіть дощ. Пилозахищеність також є перевагою. Вибір добре зробленого пристрою може заощадити вам багато грошей, які довелося б витратити на купівлю іншого пристрою в разі поломки того, який у вас уже є.

  І ще ось ця функція індуктивної зарядки. Дедалі більше смартфонів, включно з телефонами Apple, дають змогу використовувати бездротову зарядку. Це зручне рішення, яке не потребує дротів. Просто помістіть телефон у потрібне місце, щоб почати індуктивну зарядку. Наразі існують моделі банків живлення, в яких передбачена така можливість. Якщо вам потрібен сучасний аксесуар, виберіть один із цих.

  Цікаві рішення для iPhone

  Apple славиться своїми інноваційними рішеннями, то чому б вам не вибрати класичний powerbank? Однією з новинок є корпуси MagSafe, які дають змогу легко встановлювати додаткові аксесуари. До них належать слоти для карт або індукційні зарядні пристрої з магнітами. Кріплення аксесуарів магнітне, тому неінвазивне, просте і швидке. Таким же чином можна встановити на телефон зовнішній акумулятор Apple. Такий акумулятор призначений для певних моделей смартфонів. Встановлений акумулятор має сучасний вигляд і відмінно поєднується з телефоном.

  Популярним рішенням серед користувачів iPhone також є використання чохла, який сам по собі виконує функцію powerbank. Звичайно, ємність такого гаджета менша, ніж у класичного акумулятора, але зручність компенсує це на 100 відсотків. В обох випадках у вас є можливість збільшити ємність стандартної батареї і при цьому не носити з собою додатковий зовнішній аксесуар. Ознайомтеся з іншими рішеннями, пропонованими в нашому інтернет-магазині. Ви обов’язково знайдете щось ідеальне для себе.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Збій платформи Microsoft 365 Previous post Збій платформи Microsoft 365
  Facebook Messenger Next post Facebook Messenger отримає функції, відомі за месенджером WhatsApp