Ugoos x4 куб з підтримкою відео 4kp120 av1

У розробці відеокодека Aomedia AV1 Насолоджуйтесь сильною підтримкою провідних компаній у галузі. Все це пов’язано з тим, що AV1 має відкритий вихідний код, не вимагає ліцензованих відрахувань і забезпечує стиснення, подібну до або навіть вищого.265.

Вже, деякі послуги, такі як YouTube та Netflix, почали використовувати AV1 на персональних комп’ютерах. Там процесор досить потужний, це не буде складно програмно обробляти декодування відео.

Але покладайтеся на декодування програми, не найкраще рішення для бази даних ARM. Це, перш за все, через термін служби акумулятора (наприклад, смартфонів та таблеток), або просто неможливий через те, що процесор не справляється. Останній особливо характерний для консолей Android, які, як правило, не обладнані сердечниками Cortex-A53, залишаючи апаратне декодування відео для блоку обробки відео (VPU).

Оскільки відеокодек AV1 все ще досить новий, більшість VPU не підтримує його. Але існує вже кілька процесорів з підтримкою AV1, включаючи Broadcom BCM7218X, Realtek RTD1311 / RTD1319 і Amlogic S905x4.

Існує вже одна телевізійна скринька для Android для операторів, але ще не доступні споживчі телевізійні коробки, які можуть працювати з AV1, і які можна придбати прямо зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Tronsmart Element T6 – стильна і потужна блютуз колонка
Tronsmart Encore Spunky Buds – огляд бездротових навушників для активних людей Next post Tronsmart Encore Spunky Buds – огляд бездротових навушників для активних людей