Tronsmart Encore Spunky Buds – огляд бездротових навушників для активних людей

Tronsmart Encore Spunky Buds – огляд бездротових навушників для активних людей

Виробники мобільних гаджетів все частіше відмовляються оснащувати свої девайси класичними аудіороз’ємами. Це підштовхує власників смартфонів та планшетів заглядати у бік бездротових навушників зі списку працюючих за технологією Bluetooth.

Бездротові навушники зручні за будь-яких умов:

  • взимку під шапку,
  • у переповненому громадському транспорті,
  • для занять спортом.

Плюсів безліч – дріт не зламається, ви не зачепитеся ним за те чи когось, а ще він не дратуватиме своїм базіканням.

У нашому огляді розглянемо Tronsmart Encore Spunky Buds, опис та відгуки дивимося. Це одні з найпопулярніших бездротових навушників 2019 року. Окремо подяка магазину agsat за надану на огляд модель бездротових навушників.

Короткі характеристики Tronsmart Encore Spunky Buds:

  • колір: білі або чорні,
  • розмір: 20*17*28 мм (72*34 мм у футлярі),
  • вага: 70 г,
  • частоти: 2400ГГц-2480ГГц,
  • версія Bluetooth: 4.2,
  • захист: IPX5,
  • час роботи:
    – до 3 годин у режимі прослуховування музики,
    – до 4 годин у режимі розмови,
    – до 80 годин у режимі очікування.
  • роз’єм: Micro-USB.

Зовнішній вигляд

Продаються бездротові навушники Tronsmart Encore Spunky Buds в коробці із міцного картону. Зазначимо, що сама упаковка виглядає дорого, тому можна такі навушники купити на подарунок.

В упаковці є футляр, дизайн дуже цікавий та незвичайний. Футляр виконаний із пластику, а його кришка асоціюється з новорічними гірляндами, якими прикрашають вулиці міст. А все тому, що під різними кутами, вона переливається і це на якийсь час приковує увагу. Футляр одночасно виступає автономним зарядним пристроєм для бездротових навушників.

Дизайн все ж таки дещо мінімалістський, але при цьому виглядає досить солідно.

Футляр має 4 індикатори заряду, Micro USB та кнопку. Легким натисканням пальця на неї ви відкриваєте футляр і бачите самі навушники. Звук відкриття досить гучний, ніби щось ляскає. Варто притримати кришку, щоб відкриття було беззвучним.

Навушники Tronsmart Encore Spunky Buds досить великі, але у вухах тримаються впевнено. Не випадати їм допомагає м’який, але пружний «хвостик».

Дизайн навушників «перегукується» з футляром – таке саме покриття з малюнком, яке викликає приємні тактильні відчуття.

У комплекті поставки дві пари змінних амбушюр та провід для заряджання. І ще трохи макулатури, яку, напевно, ніхто і не читає. Або читає, коли вже щось зламали.

Підключаються навушники до смартфону або планшета досить просто, з використанням технології Bluetooth версії 4.2. Також можна підключати навушники до ноутбука – все відбувається без проблем.

Втім, як перші підключення, так і наступні з Android та iOS пристроями проходили без проблем. Як тільки ви виймаєте навушники з футляра – вони автоматично підключаються до пристрою. І це шикарно!

Spunky Buds можуть добре перемикатися з одного пристрою на інший. Єдине, що потрібно власноруч їх підключати через налаштування Bluetooth. З іншими навушниками, як правило, це відбувається складніше. Або взагалі не відбувається перемикання з пристрою на пристрій. Скажімо з ноутбука на смартфон.

Також, відзначимо, що Tronsmart Encore Spunky Buds чудово взаємодіють із пристроями як через Bluetooth 4.2, так і ранніми версіями технології.

Підключення навушників до Windows-пристроїв проходить також гладко. Хоча в мережі зустрічав відгуки, що деякі власники навушників мали проблеми.

У такому випадку слід звернути увагу на драйвера, підібрати оптимальне поєднання. Взагалі може скластися враження, що Windows та Bluetooth не сумісні. Постійно спливають відгуки, що миші, навушники, бездротова акустика постійно працює зі збоями. Припускаємо, що все залежить від “прямоти” рук та версії Windows. З десяткою проблем бути не повинно, а от якщо у вас Windows XP або сім, то тут і криється вся проблематика.

Якість Звуку

Spunky Buds видають дійсно якісний та об’ємний звук. По досвіду можна сказати, Tronsmart Encore Spunky Buds звучать трохи краще за Meizu EP52, і істотно перевершують Meizu Pop. Останні, до речі, є прямими конкурентами Spunky Buds.

Кожен навушник має вбудований мікрофон. Чіткість голосу через мікрофони передається дуже добротно. Лівий навушник можна використовувати як гарнітуру Bluetooth. Однак, у правого немає такої функції.

Також можна приймати дзвінки на навушники або їх скидати. А в момент, коли до вас хтось намагається додзвонитися, приблизно за 2-3 секунди у навушнику звучить номер, що дзвонив, правда англійською мовою.

Особливості

Безперечним плюсом можна вважати захист від води за стандартом IPX5 – від струменів води під низьким тиском протягом 3 хвилин. А значить, вони не боятимуться ні дощу, ні поту, що особливо актуально при зайнятті спортом або в спекотне літо.

Кожен навушник має сенсорне керування. Одним дотиком можна поставити аудіо та відео на паузу. Двома натисканнями можна переключити на наступний трек або відео.

На жаль, регулювати гучність у них не можна, так само як і викликати голосовий помічник. Хоча, з українськими реаліями, кому він взагалі потрібний !?

Розробник запевняє, що подвійним клацанням по правому навушнику це можна зробити, але з Android-смартфон цього чомусь не було, а на MacBook відкриває iTunes тільки один раз. При повторі взагалі нічого не відбувається.

Висновки

Tronsmart Encore Spunky Buds мені дуже сподобалися у використанні, хоча є кілька мінусів, про які варто знати.

Автономність роботи

Навушники не отримали вражаючої автономності роботи. Так, на практиці навушники працюють рівно стільки, скільки вказав виробник. 3:00. З одного боку це добре, тому що часто помічено, що інші виробники заявляють про ті ж 3 години автономності на одному заряді, проте більше 2-х годин вони не протягують.

З Spunky Buds ситуація краща. Вони свої 3 години відпрацьовують, але спільна автономність роботи з футляром не вражає. Навушники можна так зарядити максимум 3 рази. А хотілося найкращого результату. Щоправда, також варто зазначити, що навушники від футляра заряджаються досить швидко.

Індикатори роботи

На кожному навушнику є власні індикатори повідомлень. Світлодіоди постійно світяться. Вночі вони легко можуть замінити «нічник».

Навіщо індикатори світяться, коли навушники заряджені та працюють?

Футляр

У тестовому екземплярі кришка футляра має невеликий люфт, хоча самі навушники виконані дуже якісно. Такий контраст може попатися тільки для огляду. А може це “ахіллесова п’ята” партії.

Щоб закрити кейс, кришку необхідно повернути чітко на місце, з якого вона відкривається. І натискати треба лише у центр кришки. Іншими маніпуляціями у вас нічого не вийде. Можна лише пошкодити футляр.

Загальне враження

Tronsmart Encore Spunky Buds – чудові бездротові навушники для людей з активною життєвою позицією. Зручні у користуванні, компактні та завжди під рукою. Вони не ідеальні, проте їх мінуси в порівнянні з конкурентами, важко назвати серйозними, принаймні на нашу думку.

Виділимо 3 важливі фактори, що характеризують навушники Spunky Buds:

  • якість звуку під час прослуховування музики,
  • якість мікрофонів,
  • автономність на одному заряді.

І Bluetooth навушники Tronsmart Encore Spunky Buds добре з цим усім справляються. Єдиним суттєвим мінусом таки є індикатори оповіщення, хоча не варто забувати, що таким недоліком страждають чи не всі бездротові навушники.

А ще на сайті можна знайти інші товари під брендом Tronsmart.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ugoos x4 куб з підтримкою відео 4kp120 av1
Огляд бездротової гарнітури Tronsmart Encore S4 Bluetooth Next post Огляд бездротової гарнітури Tronsmart Encore S4 Bluetooth