Огляд бездротової гарнітури Tronsmart Encore S4 Bluetooth

Огляд бездротової гарнітури Tronsmart Encore S4 Bluetooth

Bluetooth Навушники пройшли довгий шлях, якщо дивитися на зміни дизайну та можливостей. При цьому кожен бренд намагається бути унікальним, пропонувати свою «родзинку». Іноді складно зробити вибір, зупинитися на чомусь одному. У кожному бренді є моделі, що виділяються, стають бестселерами «лінійки».

Tronsmart є одним із таких брендів. І бездротова гарнітура Encore S4 – їхній провідний гравець на цьому перенаселеному полі битви.

Щодо цієї гарнітури, у неї, схоже, є свої хитрощі. Перш за все, це інтуїтивно зрозумілий елемент керування, дизайн з шийним ободом, а також технологія ANC або Active Sanullation. За допомогою своєї допомоги зовнішній шум значно зменшується, що дозволить вам краще зосередити увагу на звуку музики.

Я спробував досить багато дорогих пар з ANC, включаючи Sony MDR1000xM2 і Bose QC 35S. Я повинен відзначити, що реалізація ANCS у них була відмінною. Отже, для бюджетної гарнітури, як tronsmart ecore s4, я можу очікувати, що вона буде працювати? Синій Це більше маркетологи? Визнати в цьому огляді.

Дизайн, якість побудови та комфорт

Tronsmart Encore S4, а також більшість Bluetooth гарнітури з пластику. У цьому випадку якість складання відмінна, і пристрій виглядає сильним. Я намагався згинати його, і не було жодного кроку або ознаки, які вони могли отримати вигин.

Гарнітура використовує дизайн заставки з модулем Bluetooth, і всі елементи керування, розміщеними на смузі. Кнопки виготовлені з гумового матеріалу і легко відрізняються.

Саме оголовье також комфортно, навіть за тривалого використання. Є спеціальний перемикач та індикатор для активного шумоподавлення.

На жаль, немає можливості відрегулювати довжину оголов’я. Кабель, що з’єднує навушники з оголов’ям, також досить тонкий. Хоча вони не здаються крихкими, трохи обережності на практиці не завадить.

Кнопки Play/Pause використовується для увімкнення та вимкнення пристрою, а також для сполучення з джерелом. Кнопки збільшення та зменшення гучності також дублюють доріжку пропуску або попередню доріжку при тривалому натисканні.

Tronsmart Encore S4 можна заряджати за допомогою порту microUSB, який прикритий гумовою заглушкою. І хоча він здається міцним, єдине, що мене турбує, це те, що при тривалому використанні заслінка може вийти з ладу, особливо коли ви знову і знову відкриваєте її для зарядки.

Незважаючи на те, що навушники не рекламуються, як водонепроникні, я носив їх у дощ дощ протягом півгодини під час ходьби. Жодних проблем з працездатністю не помітив.

Гарнітура поставляється із трьома парами наконечників, причому середні вже встановлені. Я використав великі наконечники, і досить легко отримати хорошу стійкість.

Продуктивність із шумозаглушенням

Зазвичай навушники-вкладиші можуть блокувати величезну кількість зовнішнього шуму. Але Tronsmart вирішив не зупинятися на цьому, додавши з активного шумозаглушення.

Зазначу, що це не прийом, і така функція реальна, наскільки це можливо для гарнітури такого класу. Можливо, єдине, що мене не влаштовує, це те, що немає голосової підказки про стан навушників – вони увімкнені або вимкнені. Звичайно, можна подивитися на індикатор, але для цього доведеться зняти шийний обід.

При поїздці в міському транспорті я ледве міг чути двигун автобуса, а також розмову оточуючих та монітор з рекламою.

Прогулюючись вулицею, я все ще чув звук двигунів від автомобілів, що проїжджали повз мене, але не чув розбризкувальний звук, що видається їх шинами, що ударяються об ями на дорозі.

У торговому центрі біля мене було 4 особи, і я ледве міг чути, що вони кажуть. Цього також достатньо, щоб заглушити звук динаміків торгового центру та бурмотіння інших людей навколо.

Загалом шумопридушення на Encore S4 більш ніж пристойне, особливо для цієї цінової категорії.

Звук

Tronsmart Encore S4 – це гарнітура, яка реагує на те, наскільки добре записана ваша музика. Відтворюйте погано записаний трек, і ви зрозумієте, як важливо отримати джерело хорошої якості. Прослуховуєте добре записаний трек, і у вас буде більше причин насолоджуватися музикою.

Якщо ви басист, ви не отримаєте багато тут.

Максимуми також страждають від втрати чіткості. Начебто між твоїм вухом та групою є вуаль. Солодкий «sss» звук, який справді добре округляє трек, просто відсутній. Soundstage значною мірою звичайний. Група грає поруч із вами, але не у вашій голові. Відокремлення інструментів також не погано, як ви можете чітко розрізняти кожен звук, незважаючи на середню якість звуку.

Стабільність

Були випадки, коли звук відключався, навіть коли джерело, у цьому прикладі, телефон, був тільки в моїй кишені, і я носив гарнітуру. Що стосується дальності, я зміг пройти близько 7 метрів до того, як зв’язок почав розриватися.

Термін служби батареї

При включеному ANC Encore S4 вдалося забезпечити 11 годин відтворення за одну зарядку, що, безумовно, менше, ніж 15 годин, як заявляє Tronsmart, але достатньо близько. Заряджання пристрою займає близько 3 годин.

Наш вердикт

Tronsmart Encore S4 виконує багато пунктів зі списку “що я хочу від Bluetooth навушників”. Відмінна якість складання, зручність використання навіть протягом довгих годин, час автономної роботи, і це за доступну ціну. І хоча це все добре, є тільки одна річ, якій не вистачає цій гарнітурі – якість звуку.

Зрештою, звук дуже суб’єктивний, і ваше сприйняття може відрізнятися від мого. Так що найкраще, що потрібно зробити, це все ж таки послухати їх і з’ясувати це для себе.

Плюси

  • Відмінна якість складання
  • Зручно використовувати навіть протягом довгих годин
  • Активне шумозаглушення працює добре
  • Доступні
  • Тривалий час автономної роботи

Мінуси

  • Не процвітають як звук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Tronsmart Encore Spunky Buds – огляд бездротових навушників для активних людей Previous post Tronsmart Encore Spunky Buds – огляд бездротових навушників для активних людей
Android TV Box Mecool KM6 на Amlogic S905x4 Next post Android TV Box Mecool KM6 на Amlogic S905x4