Tronsmart Element T6 – стильна і потужна блютуз колонка

Коли я вперше побачив бездротову Bluetooth колонку Tronsmart Element T6, моєю першою думкою була: “О, ми тестуємо термоси”. Коли я розпакував упаковку від блютуз колонки будинку, то почув від дружини: Що це за пляшка?».

Протягом усього огляду Tronsmart Element T6 мене не залишало враження, що на столі розташована якась ємність, з невідомим вмістом. На щастя, у портативної акустики Tronsmart Element T6 відтворювати музику виходить набагато краще ніж зберігати напої. А наскільки добре, ви можете прочитати нижче.

Комплектація.

Що ж входить до комплекту постачання?

 • Бездротова колонка Bluetooth Tronsmart Element T6.
 • Micro-USB кабель.
 • 3.5 мм аудіо кабель.
 • Інструкція.

Комплектація не надто багата. У надійному, закриті двома магнітами, від посиленого картону, більшість простору є сам динамік, захищений губчастою прокладкою. Крім того, окрема коробка містить короткий посібник користувача та два кабелі: mini jack – mini jack та micro-USB. Цікаво, що кабелі були білого кольору, які зовсім не відповідали кольору бездротової колонки.

Упаковка tronsmart element t6
Упаковка Tronsmart Element T6

Дизайн та якість матеріалів.

Як було сказано в огляді, на вигляд колонка найбільше нагадує термос або пляшку з водою. Багато в чому це пов’язано з регулятором гучності, який має форму сірого кільця навколо кнопок – він схожий на гвинтову заглушку. Його можна обертати за своїм бажанням – немає жодних обмежень у діапазоні руху.

Корпус динаміка виготовлений із пластику та покритий переважно тканою сіткою. На нижній частині розташувалися приховані виходи двох широкосмугових динаміків та пасивної мембрани. Друга пасивна мембрана розташована на базі пристрою, і, на жаль, не захищена від будь-якого пошкодження.

Гумова заглушка захищає micro-USB та роз’єм на задній панелі. Три гумові ніжки надають стійкості колонці у робочому положенні.

У самому верху пристрою знаходиться п’ятикнопкова панель управління – всупереч твердженням виробника, вони не є сенсорними, натискання активує звичайний перемикач.

кнопки керування на Tronsmart Element T6
Кнопки керування на Tronsmart Element T6

Обидві кнопки та ручка не викликали проблем протягом усього періоду тестування. Варто зазначити, що керування гучністю на акустиці під час бездротового з’єднання не змінювало гучність на смартфоні. В цілому, якість використовуваних матеріалів при виробництві колонки дуже хороша, хоча сама колонка не відноситься до класу «преміум».

Нарікання можуть викликати хіба що гумові ніжки – їх дуже легко «замазати», а потім складно почистити.

Tronsmart Element T6 на практиці.

Перш ніж продовжувати огляд, давайте запускаємо характеристики бездротового стовпця

 • Потужність 25 Вт із підтримкою DSP Audio.
 • Чудовий 360 ° об’ємний звук з глибокими басами.
 • До 15 годин роботи без заряджання.
 • Портативний розмір у захищеному корпусі.
 • Гучний зв’язок із підтримкою функції «Hands-free».
 • Відстань від передавача: до 10 м (залежить від довкілля та функціональних можливостей інших пристроїв).
 • Максимальна вихідна потужність: 2 x 12 Вт.
 • Відношення сигнал/шум S/N: ≥ 80 дБ.
 • Діапазон частот: 60 Гц-20 кГц.
 • THD спотворення: ≤ 10%.
 • Акустична система: діаметр 48 мм, 4 Ом, 12 Вт.
 • Номінальна напруга: 3.7 У постійного струму.
 • Батарея: вбудована літієва батарея, 7.4 В/2600 мА (2*2600 мАг).
 • Зарядна напруга, струм: 5В±0,25В, 1-2А.
 • Час зарядки: 3-4 години.
 • Час роботи: 10-15 годин.
 • Розміри: 75 х 75 х 195 мм.
 • Вага: 546.2 г

Бездротова колонка Tronsmart Element T6 включається автоматично у режимі сполучення. Якщо ми вже завершили пару Bluetooth, він автоматично підключиться до останнього пристрою.

При підключенні іншого джерела до роз’єму AUX колонка автоматично перемикається на прийом сигналу з цього входу. Однак ви можете змінити його, коротко натиснувши кнопку живлення. Колірна індикація у вигляді підсвічування кружка навколо кнопок вказує на джерело звуку – синій означає підключення через Bluetooth, зелений – через AUX.

Варто пам’ятати: натискання кнопки відтворення скидає налаштування BT – якщо є проблема із відтворенням, варто використовувати цю опцію. Інші функції працюють так само, як і скрізь.

Tronsmart Element T6 призначена лише для вертикальної роботи. Це полегшує пошук місця під колонку. Стерео система в такій конфігурації, на жаль, не дуже – об’ємне звучання можна почути лише безпосередньо біля динаміка.

Стабільність бездротового зв’язку є хорошим, хоча і не ідеальним – під час написання огляду я не міг підійти до заявленого радіусу покриття 10 метрів. На прикордонних районах були спонтанні відключення.

Якість звуку.

Готуючись до оцінки якості звуку, я мав відчуття, що я йду до мінного поля. Оцінка звуку в огляді дуже суб’єктивна – це залежить не тільки від типу музики, але й з певної пісні.

Технічні характеристики свідчать про домінування низької частоти. У той же час, середні тони відтворюються досить добре, з високими речами гірше – їм не вистачає ясності.

Tronsmart t6

Проблеми можуть починатися, коли ви хочете слухати музику голосно, а музичні композиції містять багато безперервних басів, а не коротких ударів.

У цьому випадку стовпчик починає резонувати і рухатися по поверхні. Резонанс також передається всьому таблиці – до такої міри, що комп’ютерна миша була не зручною для роботи.

Дизайн Bluetooth Bluetooth занадто простий для такої потужності – він додасть розміру розміру та половину кілограма ваги, він запобігає таким проблемам. У той же час, при гучному прослуховуванні дуже добре відпрацьовують середні та високі тони. Хоча знову ж таки все залежить від мелодії, що прослуховується.

Термін служби батареї без заряджання.

Виробник заявляє, що Tronsmart Element T6 здатний працювати на одній зарядці від 10 до 15 годин. Слухаючи тихо, у мене не було особливих проблем із досягненням верхньої межі, навіть вдалося перевищити його на кілька десятків хвилин.

Жаль, що динамік жодним чином не повідомляє про стан батареї смартфона – про низький рівень заряду батареї сигналізує лише голосове повідомлення.

Бездротову колонку можна заряджати під час роботи, хоча виробник не радить використовувати таку процедуру, це негативно впливає на термін служби батареї.

Резюме.

Tronsmart T6

Тривалий час я ставив питання, який вердикт за результатами огляду я винесу бездротовій колонці Tronsmart Element T6. Спочатку я хотів поставити низький бал, але вслухавшись і трохи поекспериментувавши я змінив свою думку. Tronsmart Element T6 безперечно колонка не для всіх – вам має подобатися домінування басів над іншою частиною частот.

Але загалом T6 не так і поганий. Він може грати дуже пристойно, якщо тільки він не вирушить у резонансну подорож від столу до підлоги. Ви можете покращити ситуацію, використовуючи графічний еквалайзер і знизивши рівень низьких частот, правда цього не робив при написанні огляду.

Tronsmart T6 також не зовсім підходить для використання як портативний динамік – відсутність захисту нижньої пасивної мембрани не дозволить легко вставити її в рюкзак.

Tronsmart Element T6 можна купити за ціною, близькою до 50 доларів, на українських сайтах або в офіційному магазині Tronsmart Aliexpress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Geotex GTX-R10i PRO: огляд Андроїд приставки для телевізора
Next post Ugoos x4 куб з підтримкою відео 4kp120 av1