Саундбар – альтернатива домашньому кінотеатру

Ви коли-небудь замислювалися, яку роль звук грає у кіно? Величезну! Хороша якість звуку здатна перетворити навіть найнудніший фільм. І навпаки, навіть найбільш захоплюючий і напружений фільм не справить на нас хорошого враження, якщо його не дивитися з гарним звуком.

Ось чому ми шукаємо рішення, які зроблять перегляд фільмів ще кращим та повнішим. SoundBar – ефективне рішення для підвищення якості звуку з вашого телевізора.

Що таке звукова панель?

Саундбар – це різновид зовнішньої аудіосистеми, яка є вірною альтернативою домашньому кінотеатру.

Чому ж ми так часто вибираємо саундбар замість домашнього кінотеатру? Все просто – саундбар займає набагато менше місця і набагато дешевше акустичної системи або домашнього кінотеатру.

Принцип роботи аналогічний, якість звуку теж аналогічна. Зазвичай саундбар монтується під телевізором. Весь пристрій складається з довгої панелі з динаміками. У більш просунутій версії звукова панель також може включати сабвуфер або додаткові динаміки. Однак у самій базовій версії звукова панель є однією довгою панель з динаміками всередині.

Багато покупців стурбовані тим, чи може такий маленький пристрій відповідати системі домашнього кінотеатру, що складається з кількох динаміків. Да може.

Що ще робить звукова панель?

Звукова панель, оскільки цей єдиний пристрій не має приймача з програвачем, тому ми не можемо відтворювати компакт-диски з ним. Однак, якщо ми хочемо покращити якість звуку у фільмах, звукова панель повністю виправдає наші очікування.

Цікавою функцією є можливість поєднання звукової панелі з мобільним гаджетом, наприклад, зі смартфоном. Таке партнерство значно розширює можливості використання.

Як покращити якість звуку на ТБ? Звукової панелі достатньо!

Якщо ви мрієте покращити якість звуку свого телевізора, зверніть увагу на розмір кімнати, в якій розташований телевізор. Якщо це невелике приміщення, достатньо обладнання потужністю близько 120 Вт.

Якщо ви зробите ставку на велику потужність, ви, ймовірно, ніколи не використовуватимете її повністю, оскільки звук стане переважним і неприємним.

З іншого боку, якщо ви шукаєте більшу звукову панель для вітальні, виберіть потужнішу модель. Найкращим рішенням є динамік з потужністю 650 Вт, звук, в якому буде прозорий і обсяг через систему 5.1.

У таких моделях також можливе підключення через Bluetooth, що дозволяє, наприклад, з’єднатися з телефоном. З іншого боку, якщо вам знадобиться звукова панель для дуже великого простору, ви зможете вибрати динамік потужністю 550 Вт з окремими динаміками сателітами, що працює в системі 7.1.2.

На що звертати увагу при покупці?

Купуючи саундбар, слід враховувати кілька важливих моментів.

Розмір

Один з них – це потужність обладнання. Розміри обладнання залежить від потужності. Чим більший простір, тим більше має бути потужність. Для маленької спальні досить гучномовця слабше, а для великої вітальні потрібно більше потужності.

Формат акустики

Важливий параметр, на який слід звернути увагу при покупці – це формат акустики або кількість каналів. Найголовніші версії працюють у форматі 2.1.

Акустика 2.1 або 5.1 або 7.1

Що означає на практиці? Таке обладнання використовує для роботи два динаміки та сабвуфер. Чим більше каналів, тим прозоріший і об’ємніший звук. Якщо ви хочете отримати вражаючі ефекти у фільмах, оберіть систему 5.1.

Підключення

Варіативність підключення – дуже важлива особливість саундбарів. Зазвичай звукова панель підключається до телевізора за допомогою кабелю HDMI. Це забезпечує стабільну роботу у будь-який час. Однак, якщо ви не любите кабелі та хочете відмовитися від них, ви можете знайти модель з можливістю підключення через Bluetooth або навіть Wi-Fi.

Декодери

Купуючи саундбар, також зверніть увагу на звукові декодери. Справа в тому, що пристрій підтримує якомога більше декодерів, тому що це дасть найкращі результати. Найпопулярніший декодер – Dolby Digital, а більш просунутий – Dolby Atmos.

Інтерфейси

Останній момент, щоб розглянути при виборі панелі звуку, доступні роз’єми. Стандарт звичайно HDMI, але варто вибрати модель із роз’ємом USB або AUX. Це дозволить вам слухати улюблену музику зі свого мобільного пристрою, навіть якщо немає з’єднання Bluetooth або Wi-Fi.

Чи варто вкладатись у звукову панель?

Звукова панель значно покращує враження від перегляду фільмів або прослуховування музики. Вбудовані в телевізор динаміки найчастіше не видають якісного звуку – звук описується як плоский, без виразності. Тільки використання зовнішньої аудіосистеми дозволяє отримати найкращі ефекти.

Саундбар стане відмінним рішенням для вас, якщо ви хочете отримати звук найвищої якості, і у вас недостатньо місця для домашнього кінотеатру. Це також спрацює, якщо ви шукаєте дешевше рішення, яке покращить якість звуку вашого телевізора, не перевантажуючи ваш бюджет.

SoundBar, ймовірно, виправдовує навіть найвибагливіші очікування, забезпечуючи чистий та об’ємний звук і забезпечуючи чудові враження від перегляду фільмів та слухання музики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Patriot Viper V380 – Грати новий рівень
Next post Як підключити консоль Smart TV до телевізора?