Нові несправності iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

Нові несправності iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

Кожен раз, коли виходить новий iPhone або інший смартфон, обов’язково виникають проблеми. Звичайно, складно сказати, чи є дивні перезавантаження iPhone 14 Pro і Pro Max широко поширеним явищем або просто результатом невезіння. Проте, це не означає, що у тих, хто з ними зіткнувся, немає обґрунтованих скарг, які варто розслідувати.

Раніше відомі несправності iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro був суперечливою темою в світі технологій. Було багато чуток і припущень щодо дати виходу цього телефону, а також його характеристик. Як і очікувалось iPhone 14 вийшов у вересні цього року. В ньому з’явилася нова функція, яка дозволила заряджати телефон бездротовим способом. Також з’явилися припущення про якість камери, яка було покращено за допомогою таймлапс зйомки і запису уповільненого відео.

Проблеми з модулем стабілізації OIS

Нещодавній звіт свідчить про те, що iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max стикаються з несправностями частіше, ніж попередні покоління. За один тиждень було зафіксовано багато повідомлень про зависання і збої в роботі пристрою. Найпомітнішою проблемою в камері був модуль стабілізації OIS, через який вона тремтіла і видавала неприємні звуки. Це було виправлено оновленням програмного забезпечення, але кілька власників iPhone 14 поскаржилися на те, що зіткнулися з тією ж проблемою.

iPhone 14 Pro є першим комерційно доступним телефоном від Apple з двосторонньою бездротовою зарядкою, новим біонічним чіпом A13, сумісністю з новітньою операційною системою Apple iOS 13 та новітніми SIM-картами.

Користувачі з усього світу також скаржилися на швидку розрядку акумулятора, в чому вони звинувачують екран в режимі AoD, проблеми з FaceTime, iMessage і функцією AirDrop, крім того, нові смартфони Apple іноді зависають, а також з’ясувалося, що в США не завжди справляється з 5G. Через що Apple iPhone XR позбавляється деяких фішок, виникло питання про те, чому в нових айфонах немає опції для сім-карти, як це вже багато років було в смартфонах Nokia.

Перезавантаження під час зарядки iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro – це телефон, який можна зарядити, поклавши його на бездротову зарядну підставку. Це не тільки позбавить користувача від необхідності підключати телефон до розетки, але і від необхідності проходити через клопоти з вийманням кабелів і підключенням їх до розетки.

Ця нова функція буде доступна як для телефонів Apple, так і для телефонів Android.

В останні дні почастішали повідомлення про несправності iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max. Схоже, що смартфони можуть перезавантажуватися при підключенні до зарядних пристроїв.

Проблема виникає при використанні на робочому місці помічників, що пишуть зі штучним інтелектом. Вашим співробітникам потрібно витратити час, щоб зрозуміти, як працюють ШІ-асистенти, інакше постраждає якість вашого контенту. Ви ж не хочете, щоб бренд і репутація вашого роботодавця постраждали через неякісний контент в соціальних мережах.

  • кабель Lightning,
  • бездротовий зарядний пристрій MagSafe.

Я не впевнений, що це дійсно дефект iOS 16. Я використовував iPhone на версіях 16.0.1, 16.0.2 і бета-версії iOS 16.1 без нарікань, і, схоже, багато інших користувачів теж, згідно з переглянутими мною темами на Reddit. Можливо, ви могли б пояснити свою теорію більш детально?

Для вирішення проблеми низької швидкості роботи і зменшення часу автономної роботи підтримка Apple пропонує вимкнути або відновити з резервної копії. Однак жоден з цих варіантів не призводить до успішного вирішення проблеми.

Деякі користувачі повідомляють про випадкові перезавантаження, але їм є дуже багато пояснень. Якщо патч буде випущений, то, швидше за все, це буде оновлення, яке виправляє проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 причин, чому варто тонувати скло автомобіля Previous post 5 причин, чому варто тонувати скло автомобіля
Скільки палива споживає пасажирський літак? Next post Скільки палива споживає пасажирський літак?